Kontakt:
505 093 131
pn–pt: 8:00–16:00
 › 
O Mix & Slim

Mix & Slim – Posiłki dla diety ketogenicznej

Mix & Slim to dietetyczne produkty, które zostały klinicznie zaprojektowane, aby szybko i skutecznie schudnąć.
Opierają się o zmniejszoną zawartość węglowodanów i cukru, zwiększoną zawartość białka i błonnika. Każdy posiłek dostarczy Twojemu ciału niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów.
Mix & Slim całkowicie zastąpi zwykłe posiłki! Pokarmy odchudzające zapewniają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, w tym witaminy i minerały.
Z powodu zmniejszonej zawartości węglowodanów, cukrów i tłuszczów twoje ciało popadnie w stan ketozy (stan, w którym spalasz zmagazynowane tłuszcze zamiast dostarczanych węglowodanów jako źródła energii), więc tracisz wagę.

Co to Mix & Slim?

Nie wiesz, jak sobie radzić z dodatkowymi kilogramami? Inne diety, ćwiczenia lub głód jeszcze ci nie pomogły? Nie masz czasu na codzienne gotowanie? Nie jesteś miłośnikiem sportu, ale chcesz zobaczyć wyniki? Mix & Slim to rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Są to specjalnie zmodyfikowane produkty białkowe ze zmniejszoną zawartością węglowodanów i tłuszczów cukrowych, aby umożliwić organizmowi spalenie już zgromadzonych zapasów. Przygotowywanie posiłków jest szybkie, proste i możesz to zrobić praktycznie wszędzie!

Więcej o diecie

Korzyści diety kotogenicznej

Veškeré naše produkty navrhujeme a vyrábíme tak, abychom Vám hubnutí co nejvíce usnadnili a zpříjemnili. Začněte hubnout s námi a můžete se těšit na skvělé výsledky!

Wysoka zawartość białka

Dzięki wysokiej jakości białkom stracisz tylko tłuszcz i utrzymasz masę mięśniową.

Jesz 5× dziennie

Dzięki pakietom odchudzającym Mix & Slim jesz 5 razy dziennie. Możesz wybierać spośród 5 potraw i 20 możliwych kombinacji.

Szybkie przygotowanie

Wystarczy wymieszać z wodą lub mlekiem i jest gotowe.

Witaminy i minerały

Produkty zawsze zawierają niezbędną dzienną dawkę witamin i minerałów.

Zrównoważone posiłki

Dzięki posiłkom Mix & Slim nie będziesz już głodny, jedząc 5 razy dziennie. Białko syci cię, a błonnik pomaga w trawieniu.

Bez ćwiczeń

Twoje ciało spala zapasy tłuszczu dla energii, więc nie musisz się martwić o ćwiczenia i głód.

Potrzebujesz porady?

Chcesz schudnąć, ale pragniesz uzyskać odpowiedzi na temat diety lub wyboru produkty? Wyślij do nas wiadomość, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Często zadawane pytania
menu