Kontakt:
505 093 131
pn–pt: 8:00–16:00
 › 
Dieta z Cambridgeshire

Nisko­kaloryczna dieta z Cambrid­geshire

Niskokaloryczna dieta Cambridge opiera się na spożywaniu wysokobiałkowych i niskokalorycznych posiłków.
Różni się od innych diet tym, że jesz produkty gotowe, które zawierają minimum węglowodanów, cukrów i tłuszczów, uzupełnione są witaminami i minerałami, aby wspomóc prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
Dieta Cambridge ma również pozytywny wpływ na zdrowie, a jednocześnie możesz stracić kilogramy w stosunkowo krótkim czasie. Produkty Mix & Slim są idealne dla tej diety – mają wysoką zawartość białka, niską zawartość cukru i kalorii. Są smaczne, a ich przygotowanie jest szybkie i proste.

Dieta Cambridge składa się z następujących etapów:

  1. etap – następuje gwałtowne obniżenie spożycia kalorii i węglowodanów, ciało przechodzi w stan ketozy i zaczyna spalać własne zapasy tłuszczu. Spożywa się 3–4 posiłki dziennie. Przez pierwsze 2 tygodnie spożywasz głównie posiłki Mix & Slim: koktajle, zupy, kaszę. Z czasem dodaje się batony proteinowe, sałatki, naleśniki i inne. Na tym etapie spożycie kalorii wynosi około 800 kcal dziennie, a ludzie tracą średnio 6–8 kg w miesiąc.
  2. etap – odchudzający. Na tym etapie jesz 4–5 razy dziennie. Jesz nasze posiłki wysokobiałkowe i dwa swoje posiłki białkowe z warzywami. Ten etap musi trwać co najmniej 2 tygodnie, aby umożliwić organizmowi przyzwyczajenie się do jedzenia. Na tym etapie spożycie wynosi 800 – 1000 kcal dziennie.
  3. etap  spożywanie posiłków o niskiej zawartości węglowodanów. Wszystkie białka z wyjątkiem czerwonego mięsa i słodzonych produktów mlecznych są dozwolone. Możesz jeść dowolne warzywa. Ten etap musi trwać co najmniej dwa tygodnie. Na tym etapie zwiększasz swoje dzienne spożycie energii do 1000 – 1200 kcal.
  4. etap  Składa się z czterech posiłków dziennie, a dzienne spożycie energii nie może przekraczać 1500 kcal.
  5. etap – Ma na celu utrzymanie stałej masy ciała i uniknięcie efektu jo–jo. Na tym etapie możesz przyjmować do 1700 kcal dziennie w postaci posiłków o niskiej zawartości węglowodanów.

Jadłospis dla diety z Cambrid­geshire

  • Śniadanie: kasza
  • Przekąska: koktajl
  • Obiad: zupa
  • Kolacja: koktajl
  • Napoje: 2 – 3 litry niesłodzonych napojów

W celu przyspieszania odchudzania zalecamy powiększyć ilość aktywności fizycznej. Regularne ćwiczenia pomagają zmniejszyć wagę i mają pozytywne skutki zdrowotne.

Dozwolone produkty podczas diety z Cambridgeshire

Jak już wspomniano, dieta z Cambridgeshire opiera się na przyjmowaniu produktów Mix & Slim o wysokiej zawartości białka i niskiej zawartości kalorii. Od fazy 1 możesz jeść również zielone warzywa. Podczas fazy trzeciej możesz dodać: ryby, kurczaka / indyka. Od fazy 4: jajka oraz orzechy.

Dieta z Cambrid­geshire pakiety

Skuteczne, łatwe i tanie! Pragniesz gwarantowanych rezultatów, ale jednocześnie oszczędzasz? W tym wypadku nasze plany dietetyczne są dla Ciebie idealne. Zamów swój plan diety, otrzymaj wszystkie potrzebne produkty i zaoszczędź.
−26 %
Zobacz produkt

Dieta Atkinsa na tydzień

269 

−31 %
Zobacz produkt

Dieta Atkinsa na 2 tygodnie

439 

−33 %
Zobacz produkt

Dieta Atkinsa na 4 tygodnie

819 

−44 %
Zobacz produkt

Dieta Atkinsa na 8 tygodnie

1 349 

Korzystne pakiety

Dlaczego warto schudnąć z Mix & Slim?

Wszystkie nasze posiłki produkujemy, aby odchudzanie było jak najłatwiejsze i najprzyjemniejsze. Zacznij odchudzanie z nami, a możesz spodziewać się świetnych rezultatów!

Łatwe przygotowanie

Posiłki są gotowe w mniej niż 5 minut

Bez chemii

Bez szkodliwych substancji, tylko naturalne składniki

Odnawialne źródła energii

Posiłki produkujemy za pomocy zielonej energii

Korzystna cena

Uzyskaj wspaniałe wyniki w niskich cenach

Smakuje tak, jak chcesz

Możesz wybierać spośród wielu pysznych smaków

Szybkie wyniki

Schudniesz w możliwie najkrótszym czasie

Potrzebujesz porady?

Chcesz schudnąć, ale pragniesz uzyskać odpowiedzi na temat diety lub wyboru produkty? Wyślij do nas wiadomość, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Często zadawane pytania
menu